معرفی غزاله میرزایی

 

رفت سمت گیتارم و اونو برداشت. شروع کرد به نواختن اون ملودی زیبایی که خودش ساخته بود و اسمش رو گذاشته بود نت عاشقی..... یه ملودی رمانتیک که هر دوتامون دوستش داشتیم . لحظاتی بعد به صدای گیتار همه اومدن دم اتاقم و شروع کردند به دست زدن. مادر پویا هم بوسه ای به گونه م زد و گفت:

مبارکه دختر نازم.....

قسمتی از کتاب نت عاشقی از غزاله میرزایی

 

100472_p-03

خانم غزاله کربلایی میرزایی خوانساری با نام هنری غزاله میرزایی  متولد 25 دی ماه سال 69 ( 22/10/69) در تهران می باشند . دارای مدرک دیپلم انسانی هستند و نوازنده ساز دف می باشند وهمچنین  دوره بازیگری را به پایان رساندند. و با این حال خانم میرزایی از بچگی به نویسندگی و نوشتن علاقه و استعداد داشتند و برای نویسندگی هیچ کلاسی نرفتند به همین خاطر در نوشتن تمرین می کردند.

100472_p-04

و کتابهای زیادی مطالعه می کردند و سرانجام با تمرین و پشتکار موفق شدند که اولین کتاب خود بنام نت عاشقی را به چاپ برسانند نوشتن این کتاب هفت سال طول کشید و با اخذ مجوز در سال 98 به چاپ رسید . و انشالله از سال آینده تصمیم دارند کتاب دوم خود که در راستای همین کتاب می باشد را بنویسندو امیدواریم که همچنان شاهد موفقیت های این نویسنده جوان باشیم. و کتابهای دیگر از این نویسنده جوان را در قلممو معرفی کنیم.

100472_p-01


برای ارسال نظر ، وارد حساب کاربری خود شوید
ورود به حساب
لطفا کمی صبر کنید !!